Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Lineckou od Hamé propaguje nová kampaň Pečeme spolu

Už téměř padesát let si české hospodyňky nedokážou představit pečení vánočního cukroví bez ovocné směsi Linecká. A právě na tento tradiční produkt, který se díky své tužší konzistenci a hladké struktuře přímo ideálně hodí na pečení, zaměřil jeho výrobce Hamé svou předvánoční komunikační kampaň.

V rámci kampaně byl vytvořen zcela nový sponzorský odkaz, který je nasazen na všech hlavních televizních kanálech během října a listopadu.

Podívejte se na online verzi spotu

V kampani vyzdvihujeme i rodinný a sociální aspekt pečení. V kuchyni se totiž mohou sejít  pohromadě například i tři generace a společně zažít příjemné chvíle, třeba při pečení o Vánocích. Proto jsme  i náš internetový portál zaměřený na naše sladké výrobky pojmenovali Pečeme spolu,“ vysvětluje ředitelka pro marketing a vývoj Hamé Marcela Mitáčková.  

Součástí kampaně je také online komunikace a printová reklama a také instore aktivity. Nákup a nasazení online komunikace zajišťuje agentura MarketUP, sponzorský vzkaz je dílem IS Produkce.

K propagaci extra džemů Hamé v minulosti využilo například nejlepší českou biatlonistku Gabrielu Koukalovou nebo známou herečku Annu Polívkovou.

Předvánoční kampaň zaměřená na sladkou produkci Hamé včetně úplných novinek na pečení v současnosti běží i na Slovensku.

Zkuste výživný recept na chutné pohankové hvězdičky slepované lineckou marmeládou

Pohanka je pro vánoční pečivo skvělá volba, protože má jemnou oříškovou chuť, která dokonale ladí s vánoční náladou. Na našich pohankových hvězdičkách si tak pochutnají i ti, kteří jinak alternativní recepty příliš nevyhledávají.

Suroviny:

  • Pohanková mouka 180 g
  • Máslo 60 g
  • Cukr vanilkový 1 ks
  • Mandle mleté 20 g
  • Čokoládová poleva na potření 
  • Kakao 2 lžíce
  • Cukr moučka 120 g
  • Vejce 2 ks
  • Linecká směs Hamé 1 ks
  • Cukrářské posypky dle chuti

Postup:

Máslo nechte změknout a potom ho utřete s cukrem. Zašlehejte postupně vejce a potom začněte přidávat mouku smíchanou s kakaem a mandlemi. Hotové těsto zabalte do fólie a nechte ho aspoň hodinu odpočívat v lednici. Nejlépe až do druhého dne.

Těsto rozválejte na co nejslabší plát a vykrajujte hvězdičky. Dejte do trouby předehřáté na 170 °C a pečte zhruba 12 minut. Potom je nechte vychladnout.

Slepujte hvězdičky lineckou marmeládou. Vršek hvězdiček potřete čokoládovou polevou a posypte cukrářskými ozdobami.

Více inspirace na www.receptyschuti.cz